BLOG

Atatürk Havalimanı Otel

Blog

4Haz

Ataturk Airport close to the hotel

  Istanbul atatürk airport is one of the most important and lively points of istanbul. It is the first time that our country has been introduced for our visit from outside Yurd. It is one of the leading airports in the world. Every two minutes an airplane is landing and every hour of the day is quite mobile. It is the bread gate of many people at the same time, especially one of the most important gates of the tourists and hotels. istanbul is one of the most demanded and demanded tourists most of the tourists coming from abroad and at the same time the most difficult issues are to find the hotels near Ataturk airport and the other is the transportation problem when going to these hotels. In fact, istanbul ataturk airport is only 3 km away from the airport, which is very close to the dista..
atatürk havalimanı yakın oteller 23Nis

atatürk havalimanı yakın oteller

İstanbulun En önemli ve en hareketli noktalarından biridir istanbul atatürk havalimanı. Yurd dışından gelen ziyaretçilerimiz için ülkemizin tanıtımı için ilk zilenimin olduğu yerdir. Dünyanın önde gelen havalimanlarından biridir atatürk havaalanı. Her iki dakikada bir uçak iniyor ve günün her saati oldukça hareketlidir. Çok sayıda insanın ekmek kapısıdır aynı zamanda özellikle turzim ve otelcilerin en önemli kapılarından biridir. istanbula yurt dışından gelen turistlerin en çok ihtiyaç duyduğu ve en çok tercih ettiği aynı zamanda'da en çok zorlandığı konulardan biri Atatürk havalimanına yakın otelleri bulmak  diğeri ise bu otellere giderken ulaşım sorunudur. Aslında istanbul ataturk havalimanı otelleri mesafe olarak çok yakındır havalimanına ortalama 3 km arasıdır uzaklıkları. Çoğu hotel..
İstanbul Airport Hotel - Airport Best Hotel 3Mar

İstanbul Airport Hotel - Airport Best Hotel

                                            İSTANBUL ÜÇÜNCÜ HAVALİMANI    İstanbul'da yeni açılacak olan üçüncü havalimanı'nın ismi merak konusu olmaya devam ediyor. Büyük çoğunluğun Atatürk havalimanı olarak beklentisi olsada daha uzun süre boyunca bu sorunun cevabını alabileceğimizi düşünmüyorum. Avrupanın en büyük havalimanı olması planlanan porje büyük kısmı tamamlanmış durumda. 2018 yılının 29 ekim günü açılışı yapılması beklenen İstanbul havalimanı beraberinde yüksek beklentileri getirmektedir. Çok büyük bir alan üzerine kurulan istanbul havalimanı dünyanın hemen hemen her bölgesinden uçuş alması beklenirken ayrıca transfer amaçlı kullanılması'da beklenmektedir. istanbul airport hotel arayan yabancı yolcular açılacak yeni havalimanı sayesinde bölgedeki hotellerin iştahını kabartaca..
Near Atatürk Airport 23Kas

Near Atatürk Airport

The hotels close to the Ataturk airport can be described as the ones that are within 3 km distance of Ataturk Airport. Although there are many common features of the hotels close to Ataturk airport, a distinct feature is undoubtedly the price. When we look at accommodation reservations made for business trips, it seems that most of the bookings made are those hotels which are below the hotel price average in the region. On trips, the situation is different. For sightseeing trips, the mouth is a little more open because the more luxurious and more comfortable guests are expected. Do you have good quality, comfortable and at the same time affordable hotels? There are several hotels around Ataturk Airport that are comfortable with good quality and at the same time affordable prices. At the ..
Atatürk Havalimanı 'na yakın oteller 23Kas

Atatürk Havalimanı 'na yakın oteller

Atatürk havalimanına yakın oteller Atatürk Havalimanı’na maksimum 3 km mesafede olan oteller olarak nitelendirilebilir.  Atatürk havalimanına yakın otellerin birçok ortak özelliğinin olmasına rağmen farklı olan bir özelliği kuşkusuz fiyattır. İş seyahatleri için yapılan konaklama rezervasyonları incelendiğinde yapılan rezervasyonların çoğu bölgedeki otel fiyat ortalamasının altında olan otellerin tercih edildiği görülmektedir. Gezi seyahatlerinde ise durum daha farklıdır. Gezi amaçlı seyahatlerde genellikle daha lüks ve daha konforlu oteller beklendiği için kesenin ağzı biraz daha fazla açılır. Peki kaliteli, konforlu ve aynı zamanda uygun fiyatlı oteller yok mu? Atatürk havalimanı çevresinde kaliteli konforlu ve aynı zamanda uygun fiyatlı olan birkaç tane otel bulunmaktadır. Bunların ba..
Ataturk airport hotels 14Eki

Ataturk airport hotels

Unfortunately, the Ataturk Airport Authority Zone in 2016 has been very stationary. The adversities experienced in Turkey in 2016 have prevented the arrival of foreign tourists to a great extent. However, huge investments have been made in the airport area, and many hotels with 5 stars have been opened. The uncertainty in our country and the terrorist incidents caused the foreign tourists, who are considering coming to Turkey for cultural tourism, to turn their direction to other countries. As such, the hotels in the Atatürk Airport region had to withdraw their room rates to the prices of 2012. This negative situation will of course be skipped and there is a great expectation that the Russian tourists coming to Istanbul have a positive expectation that these black days in the sector have a..
ATATÜRK HAVALİMANI OTELLERi 28Eyl

ATATÜRK HAVALİMANI OTELLERi

Atatürk havalimanı oteller bölgesi 2016 yılında maalesef çok hareketsiz geçti. Türkiye’de 2016 yılında yaşanan olumsuzluklar yabancı turistin gelmesini çok büyük ölçüde engelledi. Oysa havaalanı bölgesinde çok büyük yatırımlar gerçekleştirilmiş devesa büyüklükte oteller inşa edilmiş 5 yıldızlı bir çok otel hizmete açılmıştı. Ülkemizdeki belirsizlik ve yaşanan terör olayları özellikle kültür turizmi için Türkiyeye gelmeyi düşünen yabancı turistlerin yönünü başka ülkelere çevirmesine sebep oldu. Durum böyle olunca Atatürk havalimanı bölgesindeki oteller oda fiyatlarını 2012 yılının fiyatlarına çekmek zorunda kaldı. Bu olumsuz durum elbette atlatılacaktır ve sektörde yaşanan bu  kara günleri Rusya ile yaşanan olumlu ilişkiler sonucu Rus Turistlerin İstanbul’a gelmesinde büyük beklenti oluşmuş..
AYMOD Ayakkabı Moda Fuarı 04 Ekim 07 Ekim 2018 4Eki

AYMOD Ayakkabı Moda Fuarı 04 Ekim 07 Ekim 2018

  CNR EXPO’da düzenlenen Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda (AYMOD) çocuk ayakkabılarından terliklere, yetişkin ayakkabılarından deri çanta ve aksesuarlara kadar ileri teknoloji ile üretilen ürünler sergilendi. Fuarı, yerli ve yabancı yaklaşık 17 bin sektör profesyoneli ziyaret etti.   El yapımı ayakkabı ve çantalar AYMOD’da dikkat çekti. Yüzde 100 doğal yöntemlerle yapılan ayakkabı ve çantaların parlatılması yumurta akı ile yapıştırma işlemi ise çiriş otuyla yapılıyor.   Ayakkabı sektöründe dünya modasına yön veren Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD) CNR EXPO Yeşilköy’de 57’inci kez düzenlendi. Fuarı, bin 866’sı yabancı olmak üzere yaklaşık 17 bin sektör profesyoneli ziyaret etti. Toplam 59 ülkeden alım heyetinin ağırlandığı fuara, 1.400’ün üzerinde yerli ve yabancı marka katı..
Ataturk Airport Taxi 13Ağu

Ataturk Airport Taxi

Atatürk airport taxi stops and taxi numbers are shared with you. Istanbul Atatürk Airport is the biggest airport in Turkey. You can see the moving life of Istanbul without making a landing at the airport. If you go out from the airport, every place echoes with yellow taxis and horn sounds. Although the yellow taxis used by local and foreign tourists for transportation purposes are extremely safe, there are not those who are victims of the passengers from time to time. Taxi fares are the most complaints of passengers. Some awake taxi drivers are defrauding customers. This situation unfortunately reflects in the regular people who do the work and the passengers cause the problem of trust to the taxi drivers. The second complaint is that foreign tourists visiting ataturk airport sell hotel ro..
Atatürk Havalimanı Taksi 13Ağu

Atatürk Havalimanı Taksi

Atatürk havalimanı taksi durakları ve taksi numaralarını sizinle paylaşıyoruz. Malumunuz İstanbul Atatürk Havalimanı Türkiyenin en büyük havalimanıdır. Daha havalimanına iniş yapar yapmaz istanbulun hareketli yaşamını görürsünüz havalimanından dışarıya çıktığınızda ise her yer sarı taksilerle ve korna sesleri ile yankılanır. Yerli ve yabancı turistlerin ulaşım amaclı kullandıkları sarı taksiler son derece güvenli olmalarına rağmen zaman zaman yolcuları mağdur edenler de çıkmıyor değil aralarından. Yolcuların en çok şikayetçi oldukları konu ise taksi ücretleri. Bazı uyanık taksi şoförleri müşterileri dolandırmaktadır. Bu durum maalesefki işini yapan düzgün kişilerede olumsuz yansımakta  ve yolcuların taksicilere güven sorunu yaşamasına sebebiyet vermektedir. İkinci şikayet konusu ise atatür..