ODALAR & FİYATLAR

Atatürk Havalimanı Otel

Standart Oda

İstanbul Atatürk Havalimanı'na yakın olan otelimizin standart odası büyük çift kişilik yatağa sahip olmakla birlikte ses yalıtımı ve ısı yalıtımı donanıma sahiptir. 24 saat açık resepsiyon hizmeti yanı sıra oda servisi ve sizlerin kendi imkanlarıyla ..

İncele

DOUBLE ROOM - LARGE ROOM

Yenibosnada bulunan hotelimizde Bulunan bu odamız bir double ve bir tek kişilik yataktan oluşmaktadır. Sonderece modern tasarlanmış olup Misafirlemizin rahat edebilmesi için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.Otelimiz Toplu taşıma a..

İncele

ÜÇ KİŞİLİK ODA

Bu oda tipimiz 3 tek kişilik yataktan oluşmaktadır.Genellikle iş için seyahat eden gurupların tercih ettiği bu oda tipimizde isterseniz 3 bay istersenizde 3 bayan konaklayabilir veya 3 kişilik bir aileye uygun bir odadır.Odamız Tam donanımlı olup t..

İncele

STANDARD ROOM

STANDARD ROOM Our hotel, which is close to Istanbul Atatürk Airport, has a large double bed with soundproofing and thermal insulation equipments. There is a 24-hour front desk service as well as room service and the possibility to take in food and b..

İncele

DOUBLE ROOM - LARGE ROOM

Our hotel located in Yenibosna consists of a double room and a single room. Our hotel is designed to be modern and modern, and all the details are thought up to the finest details to make your stay comfortable. Our hotel is very close to the public t..

İncele

TRIPLE ROOM

This room is made up of 3 single beds. Our room, which is usually preferred by business travel groups, is 3 bedrooms if you want 3 persons or you can accommodate a family of 3 people. Our room is fully equipped and all materials and needs are three p..

İncele