BLOG

Atatürk Havalimanı 'na yakın oteller

Blog

Atatürk Havalimanı 'na yakın oteller 23Kas

Atatürk Havalimanı 'na yakın oteller

Atatürk havalimanına yakın oteller Atatürk Havalimanı’na maksimum 3 km mesafede olan oteller olarak nitelendirilebilir.  Atatürk havalimanına yakın otellerin birçok ortak özelliğinin olmasına rağmen farklı olan bir özelliği kuşkusuz fiyattır.

İş seyahatleri için yapılan konaklama rezervasyonları incelendiğinde yapılan rezervasyonların çoğu bölgedeki otel fiyat ortalamasının altında olan otellerin tercih edildiği görülmektedir. Gezi seyahatlerinde ise durum daha farklıdır. Gezi amaçlı seyahatlerde genellikle daha lüks ve daha konforlu oteller beklendiği için kesenin ağzı biraz daha fazla açılır. Peki kaliteli, konforlu ve aynı zamanda uygun fiyatlı oteller yok mu?

Atatürk havalimanı çevresinde kaliteli konforlu ve aynı zamanda uygun fiyatlı olan birkaç tane otel bulunmaktadır. Bunların başında Airport Best Hotel gelmektedir. Airport Best Hotel Atatürk havalimanına yakın oteller arasında bu üçlü standardı yakalayabilen ve yüksek talep gören bir oteldir.

Airport Best Hotel ‘in tercih edilme sebepleri arasında kaliteli ve konforlu odalar, güler yüzlü karşılama, üstün hizmet anlayışı ve fiyat uygunluğu vardır. Airport Best Hotel her yıl binlerce yerli ve yabancı misafire ev sahipliği yapmaktadır.  Her yıl binlerce teşekkür mesajı ve iyi dilek mesajı almaktadır.