BLOG

Evteks İstanbul Ev Tekstili Fuarı

Blog

Evteks İstanbul Ev Tekstili Fuarı 6May

Evteks İstanbul Ev Tekstili Fuarı

Evteks İstanbul Ev Tekstili Fuarı 16-05-2017 / 20-05-2017 Tarihleri Arasında  Başlıyor. Beş Gün Boyunca Açık olan EVTEKS Fuarına Çok sayıda ziyaretçi Bekleniyor.Dünya Genelinde büyük firmaların katılımıyla gerçekleşecek fuarda birbirinden iyi markaların ürünleri sergilenecek. Teknoloji ile bütünleşip sürekli gelişen tekstil sektörü ilginç ürünleride beraberinde getiriyor. vucut ısısına göre tasarlanan ürünler sıcak havalarda serinlik soğuk havalarda ise ısı veriyor.Binlerce çeşit tekstil ve renklerle ziyaretçilerini büyüleyecek gibi görünüyor.Ev hanımlarının büyük ilgi göstermesi beklenen EVTEKS Faurı İş dünyası tarafındanda gözlem altında. EV tekstilinin ağırlıklı sergileneceği fuarda ayrıca otel tekstili ve beraberinde yeni teknoloji sanayiside sergielenecek. Böylece dünya genelinde tekstil sanayisinde kullanılan makinalarında tanıtımı yapılacak istanbul fuar merkezin de sergilenecek fuar katılmak ve yeni tekstil ürünlerini görmek isteyenler 16-05-2017 /20-05-2017 tarihleri arasında fuarı ziyaret edebilirler.

Geçen yıl 79 ülkeden 115 bin yerli ve yabancı profesyonelin ziyaret ettiği EVTEKS Fuarı'na, bu yıl 140 bin sektör profesyoneli bekleniyor. ABD, Kanada, Çin, Hindistan, Yunanistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Polonya, Rusya, Fas, İngiltere, İsrail, İran ve Türki cumhuriyetlerden gelecek çok sayıda sektör profesyonelini ağırlayacak fuar, aynı zamanda İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adana, Kayseri, İzmir, Denizli, Aydın, Manisa, Tekirdağ ve Uşak başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli alıcıları da ağırlıyor.
 
Tülden perde sistemlerine, banyo ürünlerinden uyku ve yatak odası tekstiline, döşemelikten mutfak ve yemek odası tekstiline kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan EVTEKS'te, sektörün önde gelen profesyonelleri, dünyaca ünlü trend belirleyicileri ve yerli-yabancı tasarımcılar seminerler verecek.