BLOG

İstanbul Airport Hotel

Blog

HORECA SEKTÖRÜ HOSTECH BY TUSİD CNR EXPO FUAR MERKEZİNDE 19Eki

HORECA SEKTÖRÜ HOSTECH BY TUSİD CNR EXPO FUAR MERKEZİNDE

HORECA sektörü Hostech by Tusid’i bekliyor! 24 -24 tarihleri arasında düzenlenecek olan Horeca Sektörü Hostech by Tusid Şimdiden büyük ilgi görüyoruz. Fuar Takvimini heyecanla bekleyen ziyaretçileri katılımcı firmaların büyük süprizleri ve şhow ları büyüleyecektir. CNREXPO FUAR MERKEZİ OTEL leri Şimdiden dolmuş durumda Alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan Hostech by Tusid – “23.Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı” CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği) iş birliği ile 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy‘de kapılarını açacak.   Türk endüstriyel mutfak, konaklama, ağırlama ve ikram sektörü, dünyanın en doğusunda..
Ataturk Airport 15Eki

Ataturk Airport

Ataturk Airport Hotel'leri Ne Olacak? Ataturk Airport Hotel'leri Ne Olacak sorusunun cevabını sizde düşünmüşsünüzdür mutlaka. Atatürk Havalimanı Otel personeller işletmecileri en elat kademeden tunutunda en üst kademesinde kadar her kes bu sorunun cevabını arıyor. Üçüncü havalimanı 29.10.2018 yılında açılması planlanıyor ufak tefek aksaklıklar olsada bu tarih önemli ve bu tarihte hizmete açmak için hükümet yetkilileri son derece gayret göstermektedirler.  Atatürk havalimanı na yakın otellerin sayısı oldukça fazla irili ufaklı çok sayıda havaalanı sayesinde doluluk yüzdeleri oldukça yüksekti. 29 ekimin yaklaşmasıyla otel sahipleri ve yöneticilerini bir telaş almış durumda. Bence bu kaygıları boşuna çünkü beklenen uçus seferleri gerçekleşirse kesinlikle istanbulun her bölgesindeki oteller d..
İstanbul Airport Hotel - Airport Best Hotel 3Mar

İstanbul Airport Hotel - Airport Best Hotel

                                            İSTANBUL ÜÇÜNCÜ HAVALİMANI    İstanbul'da yeni açılacak olan üçüncü havalimanı'nın ismi merak konusu olmaya devam ediyor. Büyük çoğunluğun Atatürk havalimanı olarak beklentisi olsada daha uzun süre boyunca bu sorunun cevabını alabileceğimizi düşünmüyorum. Avrupanın en büyük havalimanı olması planlanan porje büyük kısmı tamamlanmış durumda. 2018 yılının 29 ekim günü açılışı yapılması beklenen İstanbul havalimanı beraberinde yüksek beklentileri getirmektedir. Çok büyük bir alan üzerine kurulan istanbul havalimanı dünyanın hemen hemen her bölgesinden uçuş alması beklenirken ayrıca transfer amaçlı kullanılması'da beklenmektedir. istanbul airport hotel arayan yabancı yolcular açılacak yeni havalimanı sayesinde bölgedeki hotellerin iştahını kabartaca..